Szafa Weston

Stało się! Twoje dziecko dorasta, kształtuje swój charakter i szuka dla siebie idealnego miejsca? Stwórz mu komfortowe warunki do rozwoju. Z nową kolekcją mebli młodzieżowych Weston możesz zaprojektować pokój w stylu loftowym. Ustaw w nim łóżko, regał, biurko i… szafę Weston!

Liczne bluzki, spodnie, swetry, kurtki, a nawet koszule – nie sposób je przechowywać w komodzie i potrzebujesz szafy? Weston to propozycja, która pomoże zaprowadzić porządek w ubraniach i dodatkach.

Szafa wyposażona jest w:

- drążek na wieszaki,

- 4 praktyczne półki na t-shirty, spodnie i swetry,

- 2 kompaktowe szuflady, idealne na bieliznę,

Nie sposób pominąć stylu mebla. Loftowy charakter podkreślają pogrubiane boki i blaty oraz charakterystyczne, solidne uchwyty. Spójrz na połączenie frontów w kolorze sosna old style z korpusem w ciemnym odcieniu matera.

Szafa o wymiarach 90 x 55 x 200,5 cm wkomponuje się nawet w niewielki metraż, tworząc przestrzeń do przechowywania odzieży, ukrycie plecaka czy zimowego obuwia.

Dwudrzwiową szafę Weston możesz ustawić przy łóżku, regałach, komodach lub biurku. Z każdym dostępnym w kolekcji meblem zaprezentuje się efektownie.

Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: sosna old style/matera i dąb artisan/matera.

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 200,5 cm
Waga 93.8 kg
Do pobrania