Szafa ZENDA – pojemność i elegancja w Twoim wnętrzu

 

Jeśli cenisz porządek i nowoczesne aranżacje to dwudrzwiowa szafa ZENDA będzie doskonałym rozwiązaniem. Zapomnij o nadmiarze kurtek i płaszczy w przedpokoju oraz chaotycznie porozrzucanych ubraniach w sypialni. Teraz wszystko będzie mieć swoje miejsce!

 

Elegancka kolorystyka szafy ZENDA tworzy niezwykły efekt – korpus wykonano w odcieniu dąb Waterford, a fronty w matowej czerni. Prawy front drzwi ozdabiają pionowe frezy imitujące lamele, nadając frontom trójwymiarowy wygląd i perfekcujne wykończenie. ZENDA to mebel, który doda wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Wszystkie szafki wygodnie otworzysz za pomocą metalowych uchwytów dopasowanych kolorystyką do frontów.

 

Szafa ZENDA z lewej strony oferuje dużą przestrzeń z drążkiem, a z prawej półki. Góra mebla to dodatkowe miejsce na rzadziej używane rzeczy, takie jak sezonowa odzież. Na wieszakach swobodnie rozwiesisz zarówno wierzchnie okrycia, jak i marynarki, koszule czy sukienki. Część z pojemnymi półkami to przestrzeń na ubrania, pościel czy koce.

 

Jeśli uznasz, że potrzebujesz jeszcze więcej półek – możesz je dodatkowo zamówić w opcji, rezygnując z przestrzeni do rozwieszania. Podobnie jak metalowe nóżki, które ułatwią utrzymanie czystości pod meblem, ale przede wszystkim nadadzą wyjątkowy wygląd całej konstrukcji oraz dadzą możliwość skorzystania z usług robota sprzątającego.

 

Szafa ZENDA pozwoli Ci ukryć wszystkie rzeczy, które wprowadzają nieład, a przy tym będzie stylowym dopełnieniem domowej aranżacji.