Pojemna i funkcjonalna szafa to marzenie wielu kobiet – Twoje też? Proponujemy Ci naszą szafę systemu F27, dzięki której stworzysz wymarzoną garderobę. Rozumiemy Twoje potrzeby dlatego stworzyliśmy linie dopasowaną do Ciebie, a którą Ty możesz dowolnie modyfikować. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy wybór szerokości szafy (125cm, 170cm, 215cm, 270cm) i jej kolorystykę. W opcji dodatkowego wyposażenia oferujemy komplet 2 półek, dzięki czemu szafa spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zapoznaj się z ofertą szaf z linii F27 i stwórz funkcjonalne miejsce do przechowywania ubrań i dodatków.


- Pojemna szafa F27 215 z drzwiami przesuwnymi to idealny sposób na uporządkowanie nawet obszernej garderoby.

- Szafa jest pakowna i średniej wielkości dlatego doskonale sprawdzi się w większych wnętrzach.

- Mebel wyposażony jest w 2 funkcjonalne przestrzenie z półką i praktycznym drążkiem, które dają wiele miejsca do przechowywania.

- Korpus i jeden z frontów dostępny jest w wybarwieniu biały/białe szkło. Zewnętrzny front tworzy tafla lustra, optycznie powiększając wnętrze i umożliwiając swobodne przeglądanie się.

- Charakterystyczne poziome żłobienia na frontach dodają uroku.

- Dostępne za dodatkową opłatą półki wkładane (F27-POL/105-BI) ułatwiają segregację rzeczy i pozwalają zachować nienaganny porządek.

F27 215 - wymiary
Głębokość 62 cm
Szerokość 215 cm
Wysokość 210 cm
Waga 154.05 kg
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa