Szafa Flex – kompaktowa szafa w eleganckim wydaniu

Rozsądne zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni w praktyce może okazać się trudne, dlatego warto sięgnąć po rozwiązania, które maksymalnie ułatwią Ci to zadanie. Szafy Flex powstały z myślą o najbardziej wymagających pomieszczeniach – nie tylko tych wyjątkowo przestronnych, ale i wąskich oraz stanowiących aranżacyjne wyzwanie.

Kompaktowa szafa Flex pozwoli Ci urządzić nieustawny przedpokój, w którym brakuje miejsca na zabudowę o dużych rozmiarach. Szukasz alternatywy dla obszernego kompletu z lustrem, wieszakami, szafą i szafką na buty? Prezentowany mebel będzie strzałem w dziesiątkę!

Szafa o wymiarach 50 × 66 × 240 cm posiada:

·         2 półki górne dzielące wnętrze na pojemne przegródki,

·         1 drążek na wieszaki,

·         zestaw 3 szuflad z półką, idealnych na akcesoria,

·         1 uchylany front.

Korpus w kolorze dąb monastery, front z lustrzanym panelem oraz srebrny uchwyt tworzą zgrabną i elegancką kompozycję, która cieszy oko. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Szafa z lustrem jest dobrym wyborem także do pokoju młodzieżowego lub niewielkiej sypialni w stylowej kawalerce.

Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb. 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 240 cm
Waga 100.17 kg
Do pobrania