Szafa 100/200/60 – nadaj meblom własny styl

 

Meble są wizytówką domu. Z kolekcją Modeo dostosujesz je do swoich potrzeb i gustu. Dzięki innowacyjnemu konfiguratorowi w kilka minut stworzysz własny projekt mebli bez wychodzenia z domu. Nadaj własny styl regałom, komodom, szafce RTV czy biurku. Dopasuj do nich uchwyty, nóżki, dodatkowe blaty oraz przytulne, energooszczędne oświetlenie LED.

Możesz również zdecydować się na gotowy zestaw mebli, dostępny w kolekcji Modeo.

Szafa 100/200/60 idealnie uzupełni salon, przedpokój lub sypialnię. Przechowuj w niej ubrania, buty oraz inne rzeczy, które powinny mieć swoje stałe miejsce. Wybierz liczbę półek – dzięki temu dostosujesz szafę do swoich potrzeb w zależności od tego, czy wolisz powiesić ubrania na wieszaku, czy przechowywać je w złożonej formie. Określ kolor korpusu oraz frontów. Dobierz do nich również wzór uchwytów i rodzaj nóżek

Szafa z kolekcji Modeo uzupełni aranżacje w różnym stylu – zarówno minimalistyczne, surowe, jak i te bardziej ekstrawaganckie.

Jeśli chcesz zachować spójną aranżację pomieszczenia, dobierz szafkę RTV, regały, witryny, biurko i komody z kolekcji Modeo i ciesz się kolekcją mebli w swoim stylu.

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 208 cm
Waga 125.2734 kg
Do pobrania