Szafa Flex – nowoczesna szafa, która ułatwia segregowanie garderoby

Zastanawiasz się, jak zagospodarować kąt w swojej sypialni lub pokoju dziecka? Propozycją dla Ciebie jest nowoczesna i pojemna szafa narożna Flex. Szafa składa się z połączonych ze sobą dwóch modułów, które razem tworzą odwróconą literę L. Dostęp do elementów garderoby w większej częćci jest wyjątkowo prosty, ponieważ fronty są rozsuwane. Oświetlenie LED uruchamiane na czujnik ruchu, w które możesz opcjonalnie wyposażyć szafę, będzie dodatkowym ułatwieniem podczas przeszukiwania półek i szuflad.

Pojemna szafa wyróżnia się prostym i minimalistycznym designem. Fronty i korpus są wykończone jasną, stonowaną kolorystyką, czyli połyskującą bielą. Jeden z segmentów szafy posiada fronty pokryte lustrzanymi panelami, w poprzek których biegną delikatne wyżłobienia, nadające szafie eleganckiego charakteru.

Chcesz, aby wnętrze sypialni wydawało się optycznie powiększone oraz jaśniejsze? Umożliwi Ci to nowoczesna szafa z lekko połyskującycm frontem, od którego subtelnie odbijają się refleksy światła. Lustrzane panele pełnią rolę zarówno praktyczną, jak i dekoracyjną.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów - dotyczy tylko korpusu z drzwiami uchylnymi.

Wymiary
Głębokość 116 cm
Szerokość 220.7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 344.155 kg
Do pobrania