Szafa Flex – pojemność na miarę dużych potrzeb

Planujesz urządzenie garderoby lub zagospodarowanie naroża w sypialni? W obu przypadkach potrzebujesz szafy do zadań specjalnych. Duża pojemność, sprytny podział wnętrza i łatwy dostęp do zawartości to cechy wyróżniające szafę Flex – propozycję dla rodzin o dużych wymaganiach.

Szafa narożna w kształcie odwróconej litery L pozwoli Ci zagospodarować najbardziej problematyczne strefy w pomieszczeniu. Pożegnaj niewykorzystaną przestrzeń i nieustawne kąty – sięgnij po mebel, dzięki któremu zyskasz dodatkowe miejsce na ubrania i bibeloty bez zagracania pokoju.

Szafa o wymiarach 170 × 116 × 240 cm posiada:

·         6 półek górnych dzielących wnętrze na pojemne przegródki,

·         6 półek, w tym 2 przeznaczone na buty;

·         2 drążki na wieszaki,

·         3 uchylane fronty.

Szafa Flex sprawdzi się w sypialni lub oddzielnej garderobie wymagającej dopasowanej zabudowy. Będzie doskonałym miejscem na płaszcze, długie sukienki, spódnice czy garnitury, a także ubrania, które zwykle składasz w kostkę. W górnej części ukryjesz te przedmioty, po które nie sięgasz na co dzień, a w dolnej poukładasz buty, plecaki lub torebki.

Biały korpus przełamują fronty w naturalnym kolorze ramiak dąb sonoma. Srebrne uchwyty stanowią modny minimalistyczny akcent.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Flex - wymiary
Głębokość 116.3 cm
Szerokość 169.8 cm
Wysokość 240 cm
Waga 212.385 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Gwarancja 10 lat
Ilość drzwi 3
Oświetlenie za dodatkową opłatą
Atuty produktu
10 lat gwarancji