Szafa Flex – pojemny system narożny

Jeśli przy wyborze zabudowy równie mocno jak na funkcjonalności zależy Ci na współczesnym designie, postaw na mebel o eleganckim wykończeniu i nowoczesnej formie. Szafa Flex pozwoli Ci zabudować pojemną garderobę lub sypialnię, w której chcesz wydzielić miejsce na przechowywanie ubrań.

Szafa narożna rozwiąże problem nieustawnego kąta i pozwoli Ci wykorzystać dostępną przestrzeń w maksymalny sposób. Dwa połączone moduły tworzące bryłę w kształcie litery L to optymalny sposób na zwiększenie strefy przechowywania o dodatkowe półki i szuflady. Dzięki zestawieniu frontów przesuwnych z frontami uchylanymi zyskasz swobodny dostęp do zawartości szafy w każdej z jej części jednocześnie.

Szafa o wymiarach 153 × 253 × 218 cm posiada:

·         5 półek górnych dzielących wnętrze na pojemne przegródki,

·         10 półek, na których poukładasz m.in. swetry, koszulki lub tekstylia;

·         3 drążki na wieszaki,

·         9 praktycznych szuflad na bieliznę i akcesoria,

·         2 fronty przesuwne i 2 fronty uchylane.

Korpus w kolorze dąb monastery zestawiony jest z frontami w tym samym wybarwieniu oraz frontem z lustrzanym panelem. Srebrne uchwyty to minimalistyczny akcent na tle eleganckiego rysunku usłojenia.

Dostępne w standardzie prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie szuflad gwarantują wygodę użytkowania. Hamulce do przesuwnych frontów wchodzące w skład wyposażenia sprawią, że otwieranie i zamykanie drzwi będzie jeszcze łatwiejsze.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów - dotyczy tylko korpusu z drzwiami uchylnymi.

Flex - wymiary
Głębokość 153 cm
Szerokość 253.7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 414.215 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Gwarancja 10 lat
Oświetlenie LED za dodatkową opłatą
Atuty produktu
10 lat gwarancji