Szafa Flex – porządek na wyciągnięcie ręki

Stylowa i uporządkowana przestrzeń nie wymaga dużego metrażu. Funkcjonalność i świetny wygląd strefy przechowywania zapewnią Ci odpowiednie meble, które sprawdzą się nawet wtedy, gdy do dyspozycji masz tylko niewielką wnękę w wąskim przedpokoju. Szafa Flex to projekt, dzięki któremu nieustawny kąt zamieni się w praktyczną garderobę.

Szafa Flex narożna pozwoli Ci zagospodarować niewielkie naroże w korytarzu, sypialni lub pokoju dziecka. Niewielkie gabaryty mebla idą w parze z jego pojemnością. Przechowasz w nim więcej, niż może się wydawać – od miękkich swetrów i wygodnych spodni, po wizytowe koszule i marynarki. Kompaktowa szafa zagości w przedpokoju? Z powodzeniem posłuży jako schowek na buty, torebki, a nawet różnego rodzaju tekstylia.

Szafa o wymiarach 103 × 103 × 240 cm posiada:

·         1 półkę górną wydzielającą pojemną przegródkę,

·         zestaw 5 półek,

·         2 drążki na wieszaki,

·         1 uchylany front.

W zestawie nie ma oświetlenia LED - można dokupić w opcji.

Szafa sprawdzi się zarówno w małych mieszkaniach typu studio, jak i we wnętrzach o nietypowym układzie.

Korpus w kolorze szary wolfram uzupełniony został lustrzanym frontem. Niewielkie punktowe uchwyty podkreślają minimalistyczny charakter bryły. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb. 

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów.