Szafa Flex – pojemny system narożny

Jeśli przy wyborze zabudowy równie mocno jak na funkcjonalności zależy Ci na współczesnym designie, postaw na mebel o eleganckim wykończeniu i nowoczesnej formie. Szafa Flex pozwoli Ci zabudować pojemną garderobę lub sypialnię, w której chcesz wydzielić miejsce na przechowywanie ubrań.

Szafa narożna rozwiąże problem nieustawnego kąta i pozwoli Ci wykorzystać dostępną przestrzeń w maksymalny sposób. Dwa połączone moduły tworzące bryłę w kształcie litery L to optymalny sposób na zwiększenie strefy przechowywania o dodatkowe półki i szuflady. Dzięki zestawieniu frontów przesuwnych z frontami uchylanymi zyskasz swobodny dostęp do zawartości szafy w każdej z jej części jednocześnie.

Szafa o wymiarach 153 × 253 × 218 cm posiada:

·         5 półek górnych dzielących wnętrze na pojemne przegródki,

·         10 półek, na których poukładasz m.in. swetry, koszulki lub tekstylia;

·         3 drążki na wieszaki,

·         9 praktycznych szuflad z funkcją cichego domykuna bieliznę i akcesoria,

·         2 fronty przesuwne i 2 fronty uchylane.

Korpus w kolorze dąb monastery zestawiony jest z frontami w tym samym wybarwieniu oraz frontem z lustrzanym panelem. Srebrne uchwyty to minimalistyczny akcent na tle eleganckiego rysunku usłojenia. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Dostępne w standardzie prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie szuflad gwarantują wygodę użytkowania. Hamulce do przesuwnych frontów wchodzące w skład wyposażenia sprawią, że otwieranie i zamykanie drzwi będzie jeszcze łatwiejsze.

Wewnętrzne oświetlenie LED uruchamiane za pomocą czujnika ruchu to dodatkowy atut prezentowanego mebla.

Szafy Flex to wielość możliwości – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, dzięki któremu zaprojektujesz szafę na miarę swoich potrzeb.

Podana głębokość nie uwzględnia grubości frontów - dotyczy tylko korpusu z drzwiami uchylnymi.

Wymiary
Głębokość 153 cm
Szerokość 253.7 cm
Wysokość 218 cm
Waga 409.415 kg
Do pobrania