Szafa Flex – stylowy mebel do sypialni

W sypialni najbardziej potrzebne są dwa meble – wygodne łóżko i pojemna szafa. Jeśli chcesz urządzić funkcjonalną, a przy tym elegancką strefę przechowywania, zobacz, jakie zalety kryje w sobie przesuwna szafa Flex.

Pierwsze, na co prawdopodobnie zwrócisz uwagę, to fronty. Są one wykończone w dekorze czarny połysk (lacobel) i nadają meblowi niesamowitą klasę. Szklaną taflę pięknie uzupełnia korpus w kolorze dąb monastery. Dzięki temu całość wygląda jeszcze bardziej stylowo i sprawdzi się w wielu różnych aranżacjach – szafa uzupełni wnętrze nowoczesne, loftowe czy glamour.

Za przesuwnymi frontami znajdziesz szereg praktycznych rozwiązań, a konkretnie 7 półek, drążek na wieszaki, 3 szuflady oraz półkę dolną ze stojakiem. Wygodnie poukładasz tu więc koszulki, bluzy i jeansy oraz powiesisz wyjściowe kreacje. Znajdzie się też miejsce na różne akcesoria i drobne elementy garderoby. 

Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku.

Nowoczesna szafa o wymiarach 150,7 × 240 × 66 cm może stanąć nie tylko w sypialni, ale na przykład w przedpokoju czy pokoju młodzieżowym. Dzięki temu, że ma przesuwne drzwi, nie musisz wyznaczać dodatkowego miejsca na ich otwarcie. Komfort podczas codziennego użytkowania zapewniają hamulce wchodzące w skład wyposażenia. Wnętrze szafy w kolorze szare płótno.

Szafy Flex dają ogromne możliwości aranżacyjne – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, by samodzielnie zaprojektować mebel odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 150,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 207.15 kg
Do pobrania