Szafa Flex – elegancka i praktyczna

Szafa to drugi najważniejszy mebel w sypialni. Powinna nie tylko ułatwiać przechowywanie ubrań, lecz także być ozdobą całego pomieszczenia. Nowoczesna szafa Flex z drzwiami przesuwnymi będzie idealną propozycją, która łączy funkcjonalność z pięknym wyglądem!

Szafa ma wymiary 200,7 × 240 × 66 cm. Przesuwne fronty pozwalają zaoszczędzić nieco miejsca i są bardzo wygodne w użytkowaniu. Praktyczny podział wnętrza pomoże Ci uporządkować ubrania, buty i dodatki.

W środku znajdziesz 10 półek, 2 drążki na wieszaki, wysuwany wieszak na spodnie oraz pojemne szuflady na bieliznę i akcesoria. Zwróć uwagę na ciekawą szufladę z szybą, dzięki której szybko sprawdzisz, czy leży tam Twój ulubiony pasek. Na wysoki komfort użytkowania szuflad wpływają prowadnice kulkowe umożliwiające pełne wysuwanie oraz funkcja cichego domyku. Drzwi z wbudowanym hamulcem uprzyjemnią codzienne korzystanie z szafy.

Przesuwna szafa Flex to także unikatowy wygląd. Korpus w odcieniu dąb monastery wprowadzi w sypialni więcej przytulności. To ciepłe wybarwienie drewna zdobi również jeden z frontów. Wyważoną przeciwwagę stanowią dla niego drugie drzwi w kolorze czarny połysk (lacobel). Czerń wnosi do sypialni elegancję i klasę, a struktura drewna – kojący klimat. To połączenie kolorystyczne będzie odpowiednie zarówno do nowoczesnych przestrzeni, jak i tych bardziej klasycznych mieszkań.

Szafy Flex to wiele możliwości przechowywania – wybierz gotowe rozwiązanie lub skorzystaj z konfiguratora, by dostosować mebel do swoich potrzeb.

 

Wymiary
Głębokość 66 cm
Szerokość 200,7 cm
Wysokość 240 cm
Waga 245.791 kg
Do pobrania