Szafa Raflo - trzydrzwiowa pojemność

System modułowy Raflo to propozycja dla tych, którzy lubią otaczać się elementami wyposażenia nawiązującymi wyglądem do natury, a jednocześnie zależy im na praktycznej organizacji przestrzeni.

- Jesteś w gronie szczęśliwców i posiadasz sypialnie o dużym metrażu lub wydzieloną garderobę? Praktycznie zorganizowane wnętrze trzydrzwiowej szafy Raflo zapewnia dużo miejsca do przechowywania ubrań. W szerszej części znajduje się drążek na ubrania oraz półka, umieszczona tuż nad nim, natomiast w węższej - 4 głębokie półki.

- To, co przyciąga wzrok to naturalna kolorystyka. Wybarwienie orzech salev sprawia, że wnętrze wydaje się być cieplejsze i bardziej przytulne.

- Zastosowane zawiasy o wysokim standardzie dają możliwość precyzyjnej, trzypłaszczyznowej regulacji frontów.

- Ozdobna, ryflowana listwa sprawia, że szafa wygląda oryginalnie.

- Szafa będzie doskonale współgrać z pozostałymi elementami kolekcji modułowej Raflo. Meble sprawdzi się w różnych pomieszczeniach, takich jak garderoba, sypialnia, pokój dzienny lub przedpokój.

Raflo - wymiary
Głębokość 65,5 cm
Szerokość 166 cm
Wysokość 205 cm
Waga 133.2 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Wykorzystane materiały:

Korpus: płyta wiórowa, folia finish
Fronty: płyta wiórowa, folia finish, listwy MDF klejone, ryflowane, folia PCV
Akcesoria: uchwyty SIRO plastikowe, zawiasy Hettich

 

Użytkowanie produktu:

Mebel należy czyścić przy użyciu wilgotnej szmatki lub ręcznika papierowego. Należy unikać stosowania preparatów chemicznych, z wyjątkiem tych specjalnie przeznaczonych do pielęgnacji mebli.

 

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Ilość drzwi 3