Szafa Reno - przechowywanie odzieży

Jeżeli cenisz funkcjonalne i stylowe wnętrza, to w Twoim salonie nie może zabraknąć kolekcji Reno. Jej efektowne fronty typu ramiak, metalowe uchwyty, przestronne witryny oraz profilowany i zachwycając blat wpisują się w styl solidny. A do tego wszystkiego dołączamy markowe akcesoria z cichym domykiem 

Salon to miejsce rozrywki i relaksu, ale równie ważne jest przechowywanie. Szafka Reno pomoże Ci zorganizować odzież lub dokumenty. Posłuży do tego duża przestrzeń z drążkiem na wieszaki i druga sekcja, wyposażona w  liczne półki. Do dyspozycji masz także 2 kompaktowe szuflady na dodatki (paski, krawaty) lub bieliznę.

Nie możemy oderwać od niej wzroku. To zasługa  ciepłego, ciemnego wybarwienia dąb april. W duecie z frontami i bokami typu ramiak, tworzy wyjątkową całość - idealną do klasycznych i bardziej nowoczesnych wnętrz.

Pojemna, dwudrzwiowa szafa została wyposażona w prowadnice z cichym domykiem i pełnym wysuwem oraz metalowe uchwyty w kolorze czarny mat, które ułatwiają dostęp do jej zawartości.

Szafa Reno najlepiej sprawdzi się w towarzystwie komody oraz innych mebli z kolekcji. Zestawiaj je ze sobą dowolnie i twórz funkcjonalną, komfortową i stylową zabudowę salonu. To bowiem on jest miejscem spotkań z rodziną i znajomymi, dlatego musi pełnić szereg funkcji.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 111 cm
Wysokość 195 cm
Waga 86.7 kg
Do pobrania