Szafa Roksana II – przechowywanie w stylu glam

Marzysz o stylowej sypialni, która jest jasna, pełna blasku i elegancji? Kolekcja Roksana II ułatwi Ci urządzenie sypialni w stylu glamour.

- Zapewnij sobie przestrzeń, w której sprytnie ukryjesz wszystkie elementy garderoby. Wykorzystaj w tym celu szafę z kolekcji Roksana II, która została podzielona na dwie części. Pierwsza zawiera sekcję z drążkiem na ubrania oraz dwiema półkami na przechowywanie dodatków. W drugiej znajdziesz górną półkę, a także miejsce na dodatkowe elementy, które możesz dokupić.

- Oryginalne uchwyty ułatwiają korzystanie z szafy i dodają jej walorów estetycznych.

- Szafa utrzymana w kolorystyce bieli umożliwi tworzenie ciekawych aranżacji przy pomocy kolorowych dodatków. Dzięki lakierowanej powierzchni frontów doskonale odbija światło, optycznie powiekszając wnętrze.

- Dodatkowe elementy wyposażenia szafy możesz dobrać tak, by podnieść jej funkcjonalność. Do wykorzystania masz szufladę, półkę na dodatki, komplet 2 półek, półkę na buty i wieszak na spodnie.

- System modułowy Roksana II składa się z takich brył jak szafa, dwie komody, szafka nocna i łóżko. Zestawiaj je ze sobą dowolnie tworząc ergonomiczne wnętrze sypialni.

Roksana II - wymiary
Głębokość 58,5 cm
Szerokość 180 cm
Wysokość 221 cm
Waga 131.6 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Wykorzystane materiały

Korpus: płyta mdf, płyta wiórowa, hdf, folia finish

Front: laminat, płyta mdf

Akcesoria: prowadnice Hettich, uchwyty, stopki Gamet


Użytkowanie produktu:

Mebel czyścić używając delikatnej szmatki lub ręczników papierowych. Nie należy stosować silnie działających środków chemicznych i materiałów o szorstkiej lub chropowatej strukturze.


Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje
Materiał mdf
Ilość drzwi 3
Atuty produktu
elementy do indywidualnej konfiguracji
powierzchnia lakierowana