Szafa Ruso – niezbędnik każdego miłośnika mody

Urządzając sypialnię nie może w niej zabraknąć szafy, łóżka, szafki nocnej, ale przede wszystkim ciepła i romantyzmu. W pierwszej kwestii możesz liczyć na nas i naszą kolekcję Ruso.

Tak się składa, że wiemy czego potrzebujesz - pojemnej szafy Ruso. To dzięki niej uporządkujesz swetry, jeansy, sukienki, paski, kapelusze i bieliznę.

Trzydrzwiowa szafa o wymiarach 178,5 x 204,5 cm posiada:

- 4 praktyczne półki ukryte za pełnym frontem,

- drążek na wieszaki do zagospodarowania,

- 3 kompaktowe szuflady w dolnej części mebla, idealne na bieliznę, poszewki lub dodatki.

Jej front zdobi lustro, w którym możesz wygodnie przejrzeć się podczas dobierania poszczególnych elementów garderoby. Taki zabieg pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce na ścianie, optycznie powiększy i rozjaśni wnętrze.

Ten model szafy z lustrem zachwyci Cię pogrubianymi bokami, które podkreślają jej solidny charakter, cokołami  i wcięciem we froncie, które służy za uchwyt. 

W wyposażeniu otrzymujesz  listwę w kolorze lava mat  do montażu we wcięciach frontów. 

Mebel przyciąga kontrastującą kolorystyką, która łączy korpus w kolorze dąb April z frontem w kolorze perłowy wysoki połysk.

Wygodę użytkowania zapewniają akcesoria z cichym domykiem.

Zestaw szafę Ruso z pozostałymi elementami kolekcji i stwórz swoją własną, przytulną przestrzeń sypialni. Jeżeli kolekcja wpadła Ci w oko, możesz ją wprowadzić również do salonu.

Wymiary
Głębokość 60,5 cm
Szerokość 178,5 cm
Wysokość 204,5 cm
Waga 185.15 kg
Do pobrania