Szafka kuchenna Iris – wszystko w zasięgu Twoich rąk

Potrzebujesz mebli do swojej kuchni? Wykorzystaj funkcjonalne szafki z linii mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. To dzięki nim stworzysz estetyczną, nowoczesną zabudowę, która w pełni odpowie na potrzeby Twojej rodziny. Kolekcja wyróżnia się prostą linią i funkcjonalnymi rozwiązaniami.

Szafka dolna Family Line z frontem Iris składa się z pojemnej szuflady i szafki z praktyczną półką. Taki podział wnętrza tworzy optymalne miejsce do wykorzystania. Dzięki temu swoje miejsce znajdą w niej sztućce, drewniane szpatułki, ale też robot kuchenny, miski czy talerze.

Szafka dolna o wymiarach 50x82 cm jest wyposażona w prowadnice z systemem Sambox, dzięki któremu szuflada wytrzymuje udźwig do 25 kg. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek z jedną szufladą, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 30 cm, 40 cm, 60 cm.

Szafka występuje w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych mebli kuchennych Iris. Pierwsza z nich łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, a druga korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Uchwyty zintegrowane w kolorze aluminium podkreślą charakter mebla (dotychczas w wersji premium!).

Do efektownego wykończenia mebla brakuje jeszcze blatu i cokołu w kolorze korpusu. Znajdziesz je w naszym sklepie, na brw.pl.

Zestawiaj szafkę kuchenną z frontem Iris z pozostałymi elementami kolekcji Family Line, tworząc ergonomiczną zabudowę do Twojego domu.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 82 cm
Waga 21.36 kg
Do pobrania