Szafka dolna Junona Line – praktyczny mebel

Kuchnia to pomieszczenie tętniące życiem. Jest miejscem zbiórki na poranną kawę, przestrzenią odkrywania nowych smaków, ale też dbania o rodzinę i jej potrzeby. Z kolekcją mebli kuchennych Junona Line uczynisz ją prawdziwą świątynią gotowania, w której to, co praktyczne i funkcjonalne spotyka się z estetyką wykonania.

Szafka kuchenna dolna Junona Line spodoba się zwolennikom tradycyjnych, lecz ulepszonych rozwiązań zaprojektowanych z myślą o wygodzie użytkowania i szerokim wachlarzu zastosowań. Praktyczna półka dzieli szafkę na dwie strefy, dzięki czemu znajdą w niej miejsce zarówno przedmioty, po które sięgasz często, jak i te użytkowane rzadziej.

Szafka kuchenna dolna o wymiarach 50x82 cm znajdzie zastosowanie w każdej kuchni – zarówno małym aneksie, jak i dużej przestrzeni przygotowywania posiłków. Niezależnie od tego, jakim metrażem dysponujesz, praktyczna szafka ułatwi Ci gromadzenie zapasów a także przechowywanie kuchennych przedmiotów takich jak naczynia lub garnki. Umieść ją w dogodnym dla Ciebie miejscu – zdecyduj, w której z kuchennych stref sprawdzi się najlepiej. Prezentowana szafka jest prawostronna– jej front otwiera się na prawą stronę.

Lubisz nowoczesne rozwiązania bazujące na klasycznej elegancji? Ponadczasowe meble kuchenne Junona Line dodadzą Twojej kuchni charakteru. Na szafkę składa się korpus w kolorze wenge i front w kolorze dąb sonoma. Doskonałym uzupełnieniem całości jest zintegrowany uchwyt o prostym designie.

Cokół i blat znajdują się w standardowym wyposażeniu szafki. W opcji dostępne są również inne blaty,kupisz je na brw.pl.

Kompletną zabudowę kuchni zapewnią Ci pozostałe elementy kolekcji Junona Line – dopasuj je do szafki kuchennej i ciesz się zestawem zaprojektowanym na miarę Twoich potrzeb.