Szafka dolna narożna Iris – praktyczna zabudowa narożnika

Kuchnia to miejsce, w którym łączy się zapach, smak i estetyka podania potraw. Aby szybko je przygotować, a później łatwo po nich posprzątać, warto wykonać funkcjonalną zabudowę. Pomoże w tym rozbudowana kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. To ona odznacza się ciekawymi rozwiązaniami, ale też ponadczasowym designem, stonowaną kolorystyką.

Szafka narożna Iris zabudowuje naroże o wymiarach 105x60 cm. Dzięki temu zyskujesz praktyczną przestrzeń nawet w problematycznych narożnikach. To idealne miejsce na garnki, które możesz wygodnie zorganizować dzięki półce. Projektujesz kuchnię narożną? Szafka Iris będzie idealna! Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek narożnych, to na brw.pl znajdziesz także szafki o szerokości  90 cm.

Szafka kuchenna dostępna jest w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Przygotowaliśmy 2 wersje wybarwień. Korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!) podkreśla nowoczesny charakter linii.

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu oraz blatu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Rozbudowana kolekcja Family Line da Ci duże możliwość aranżacyjne. Szafkę narożną z frontem Iris możesz zestawić z pozostałymi elementami, tworząc funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 82 cm
Waga 32.05 kg
Do pobrania