Szafka dolna narożna Iris – praktyczna zabudowa narożnika

Kuchnia to miejsce, w którym łączy się zapach, smak i estetyka podania potraw. Aby szybko je przygotować, a później łatwo po nich posprzątać, warto wykonać funkcjonalną zabudowę. Pomoże w tym rozbudowana kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. To ona odznacza się ciekawymi rozwiązaniami, ale też ponadczasowym designem, stonowaną kolorystyką.

Szafka kuchenna Iris zabudowuje naroże o wymiarach 105x60 cm. Dzięki temu zyskujesz praktyczną przestrzeń nawet w problematycznych narożnikach. To idealne miejsce na garnki, które możesz wygodnie zorganizować dzięki półce. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek narożnych, to na brw.pl znajdziesz także szafki o szerokości  90 cm.

Szafka dostępna jest w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Przygotowaliśmy 2 wersje wybarwień. Korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!) podkreśla nowoczesny charakter linii.

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu oraz blatu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Rozbudowana kolekcja Family Line da Ci duże możliwość aranżacyjne. Szafkę narożną z frontem Iris możesz zestawić z pozostałymi elementami, tworząc funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 82 cm
Waga 31.5 kg
Do pobrania