Szafka dolna narożna Sole L6 – praktycznie zagospodarowane kąty

Kuchnia powinna być funkcjonalna i praktycznie zaplanowana tak, aby codzienne przygotowywanie posiłków nie było bezsensownym przekładaniem rzeczy z szafki na szafkę. Z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6 stworzysz ergonomiczną i efektowną zabudowę, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości pomieszczenia.

Narożniki we wnętrzu możesz zostawić puste, ale lepiej je odpowiednio zabudować. Z pomocą przychodzi szafka dolna narożna, z wbudowaną półką. Może posłużyć Ci jako miejsce na garnki, robota kuchennego lub środki chemiczne do czyszczenia garnków, mebli i podłóg.

Szafka narożna Sole L6 o wymiarach 120x82 cm sprytnie zabudowuje naroże. W ten sposób zyskasz idealną przestrzeń do przechowywania, której często brakuje w kuchni.

Mebel optycznie rozjaśnia wnętrze dzięki swojemu jasnemu wybarwieniu. Korpus w kolorze czarnym zestawiono z gładkim frontem w kolorze dąb halifax natura. Łatwy dostęp do zawartości mebla zyskujesz dzięki stylowym uchwytom w kolorze czarnym.

Szafka kuchenna Sole L6 jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 60 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 82 cm
Waga 40.7 kg
Do pobrania