Szafka narożna Sole L6 – zagospodarowanie kuchennego naroża

Kuchenne eksperymenty, codzienna rutyna, a może pomysł na wieczór we dwoje? Kuchnia może zaskoczyć pomysłami na spędzenie czasu w pojedynkę lub w większym gronie. Z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6 stworzysz funkcjonalną i efektowną zabudowę. Prosta konstrukcja zapewni modne wnętrze przez wiele lat, natomiast rozwiązania w standardzie – kosze cargo, ociekarki – ułatwią gotowanie.

W kuchni nie może zabraknąć miejsca na garnki, brytfanki patelnie i inne, rzadko używane przedmioty. Doskonałym miejscem na nie jest szafka narożna, w której jest dużo miejsca. Aby ułatwić sobie sięganie po najgłębiej schowane przedmioty zainstaluj wysuwaną półkę.

Szafka dolna narożna Sole L6 o wymiarach 90x82 cm sprytnie zabudowuje naroże, dzięki temu zyskujesz kompaktową ale praktyczną zabudowę, w której możesz przechowywać dowolne przedmioty. Zamawiając górne szafki : GNW-90/72/40-P/B oraz G-50/72-P, dzięki czemu zagospodarujesz narożnik o wymiarach 90x90 cm.

Znasz sposób na optyczne powiększenie kuchni? Wystarczy ją całkowicie zabudować, ale warunkiem jest jasny kolor mebli. W kolekcji Sole L6 znajdziesz połączenie korpusu w kolorze czarnym oraz frontów w kolorze dąb halifax natura. Gładką fakturę frontów podkreśla smukły, czarny uchwyt.

W którym miejscu stanie szafka do narożnika Sole L6? Wbrew pozorom to nie jest bez różnicy. Zdecyduj o stronie frontu (prawa/lewa) przed pierwszym montażem i ciesz się komfortowym dostępem do jej zawartości. 

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 82 cm
Do pobrania