Szafka dolna narożna Top Line – praktycznie wykorzystane naroże

Zabudowa kuchni rządzi się swoimi prawami. Przede wszystkim powinna być funkcjonalna i ergonomiczna, ale czy może być też stylowa? Tak! Udowadniają to meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają się prostą linią, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Nie wiesz gdzie przechować garnki i patelnie? Z pomocą przychodzi szafka narożna Top Line, która wydzieli dodatkowe miejsce do przechowywania w problematycznych narożnikach. Co jeszcze możesz w niej przechowywać? Chemię, robota kuchennego, termomix lub przykrywki do garnków.

Szafka dolna narożna Top Line służy do praktycznej zabudowy narożnika o wymiarach 105x60 cm. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek narożnych, to na brw.pl znajdziesz także szafkę o szerokości  90 cm.

Szafkę wyposażono w blendę Top Line, która zamaskuje narożnik o wymiarach 105x82 cm. W ten sposób stworzysz estetyczny kamuflaż przestrzeni, która nie jest zagospodarowana.

Dopasuj mebel do potrzeb i wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza stanowi połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast druga łączy korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół i blat, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line połącz z dowolnymi elementami kolekcji tak, aby stworzyć ergonomiczną przestrzeń do codziennego użytkowania przez Ciebie i Twoją rodzinę.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 82 cm
Waga 31.9 kg
Do pobrania