Szafka dolna narożna Verdi – wypełnia kuchenny kąt
 

Wielość brył dostępnych w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi pozwala stworzyć wnętrze na miarę indywidualnych potrzeb. Jeśli planujesz kuchnię w kształcie litery L albo U, potrzebna Ci będzie co najmniej jedna szafka dolna narożna.

Model Verdi o wymiarach 80 × 80 × 82 cm służy do zabudowy narożnika 90 × 90 cm. Głębokość boku szafki wynosi 46 cm. Zyskujesz miejsce do przechowywania garnków i patelni. Bajecznie wygodny dostęp do kuchennych akcesoriów zapewni Ci wybrany wkład do szafek narożnych dostępny w opcji. Praktyczne, ruchome półki pozwolą z łatwością sięgnąć po głębiej schowane rzeczy i w mgnieniu oka znaleźć pasującą pokrywkę.

Kuchnia powinna być nie tylko ergonomiczna, lecz także estetyczna. Uniwersalny design, który jest domeną szafek Verdi, pozwoli Ci urządzić zachwycające wnętrze na lata. Fronty zostały wykonane z płyty MDF o eleganckim, matowym wykończeniu, a całość wieńczy dekoracyjna listwa. Tego typu wzornictwo to sposób na ponadczasową aranżację, którą możesz szybko i łatwo odmienić za pomocą dodatków. Zabudowa może być bazą wnętrza w stylu klasycznym, skandynawskim i vintage – efekt finalny zależy tylko od Twojej kreatywności!

W którym miejscu planujesz postawić szafkę narożną Verdi? Ma to duże znaczenie, dlatego przed pierwszym montażem podejmij decyzję, czy będzie się otwierać z prawej czy z lewej strony, by cieszyć się dobrym dostępem do jej zawartości. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.