Szafka dolna Semi Line – schowek na sztućce i nie tylko

Stwórz kuchnię swoich marzeń – funkcjonalną, ergonomiczną i stylową. Z kolekcją mebli kuchennych Semi Line urządzisz się na swoich zasadach. Prosta budowa wyróżnia się frontami typu ramiak oraz dużą możliwością rozbudowy (kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.).

Szafka dolna Semi Line sprawdzi się w przechowywaniu talerzy, misek, plastikowych pojemników na drugie śniadanie i drobnych sprzętów AGD. W kompaktowej szufladzie możesz zorganizować sztućce. Pomoże w tym organizator do szuflad dostępny w naszej ofercie.

Szuflada oparta na systemie Sambox wytrzymuje udźwig do 25 kg.

Szafka o szerokości 40 cm idealnie współgra z szafką górną o tej samej szerokości. W ofercie mamy także szafkę o szerokości 80 i 60 cm.

Korpus w kolorze ciepłego dąb Reveal połączono z frontem w zimnym odcieniu grafit. Taka kolorystyka wpisze się w nowoczesne i loftowe aranżacje wnętrz.

Łatwe dostęp do zawartości mebla zapewniają uchwyty typu gałka. Ten niepozorny detal stanowi ozdobę frontów typu ramiak.

Szafka posiada regulowane ślizgacze, które pomogą wypoziomować wszystkie szafki dolne.

Pamiętaj o doborze blatu w kolorze dąb złocisty. Znajdziesz go na brw.pl.

Szafkę kuchenną Semi Line łącz z pozostałymi elementami kolekcji Semi Line tak, aby uzyskać maksymalnie ergonomiczną zabudowę kuchni.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 21.5 kg
Do pobrania