Szafka dolna Semi Line – 3 szuflady do wykorzystania

Od jakiegoś czasu przeglądasz magazyny wnętrzarskie w poszukiwaniu pomysłów na aranżację kuchni? Nie szukaj dłużej! Kolekcja mebli kuchennych Semi Line zachwyci Cię frontami typu ramiak oraz dużą możliwością rozbudowy (kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.).

Szafka dolna Semi Line to niezawodny organizer do kuchni. Dlaczego? Wyposażona w 3 szuflady o zróżnicowanej pojemności tworzy miejsce zarówno na sztućce i inne przybory kuchenne, jak również  miski, lunchboxy i sprzęty AGD, tj. blender, robot kuchenny.

Szuflady osadzono na prowadnicach z systemem Sambox, dzięki któremu wytrzymują udźwig do 25 kg.

Szafka o szerokości 60 cm idealnie współgra z szafką górną o tej samej szerokości. W ofercie mamy także szafkę o szerokości 80 cm.

Oryginalne połączenie korpusu w kolorze ciepłego dąb Reveal z frontem w zimnym odcieniu grafit zyskało wielu fanów. Taka kompozycja kolorystyczna wpisze się w nowoczesne i loftowe aranżacje wnętrz.

Co przyciąga spojrzenia? Fronty typu ramiak i przełamujące je uchwyty typu gałka, dzięki którym zyskujesz łatwiejszy dostęp do zawartości mebla.

Szafka posiada regulowane ślizgacze, które pomogą wypoziomować wszystkie szafki dolne.

Do pełnej zabudowy brakuje jeszcze blatu w kolorze dąb złocisty. Znajdziesz go na brw.pl.

Szafka kuchenna Semi Line to jeden z wielu różnorodnych modułów kolekcji Semi Line. Wybierz poszczególne elementy, łącz je ze sobą i stwórz zabudowę, która będzie maksymalnie użytkowa.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 48.06 kg
Do pobrania