Szafka dolna Semi Line – 3 kroki do organizacji w kuchni

Będąc u kogoś w gościnie zwracasz uwagę na zabudowę kuchni szukając pomysłów na urządzenie swojej? Rozumiemy inspiracje i oczekiwania, dlatego przygotowaliśmy kolekcję mebli kuchennych Semi Line, która łączy styl, ergonomię i funkcjonalność (kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.).

Szafka dolna Semi Line wyposażona w 3 szuflady o zróżnicowanej pojemności pomoże Ci posegregować kuchenne akcesoria. W górnej szufladzie ułóż sztućce, w środkowej możesz schować tarkę, chochle, sitka, szczypce kuchenne, a największa stanie się miejscem na robot kuchenny. 

Szuflady osadzono na prowadnicach z systemem Sambox, dzięki któremu wytrzymują udźwig do 25 kg.

Szafka o szerokości 80 cm idealnie współgra z szafką górną o tej samej szerokości. W ofercie mamy także szafkę o szerokości 60 cm.

Stylowe – takie jest połączenie korpusu w kolorze ciepłego dąb Reveal z frontem w zimnym odcieniu grafit. Ten duet sprawdzi się w nowoczesnych i loftowych aranżacjach wnętrz.

Co ułatwia użytkowanie mebla? Wygodne uchwyty typu gałka, dzięki którym zyskujesz łatwiejszy dostęp do zawartości szafki. Te drobne akcenty przełamują fronty typu ramiak.

Szafka posiada regulowane ślizgacze, które pomogą wypoziomować wszystkie szafki dolne.

Pamiętaj o doborze  blatu w kolorze dąb złocisty. Znajdziesz go na brw.pl.

Szafka kuchenna Semi Line idealnie sprawdzi się w połączeniu z wieloma innymi modułami kolekcji Semi Line. Zestawiaj je ze sobą i stwórz zabudowę, która będzie maksymalnie użytkowa. 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 38.41 kg
Do pobrania