Szafka dolna Semi Line – klasyk do przechowywania

Chcesz aby Twoja kuchnia była nie tylko funkcjonalna, ale też stylowa? Kolekcja mebli kuchennych Semi Line prezentuje się niezwykle gustownie, a do tego ułatwi tworzenie ergonomicznej zabudowy! Ponadczasowa konstrukcja wyróżnia się frontami typu ramiak oraz dużą możliwością rozbudowy (kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.).

Szafka dolna Semi Line to doskonałe miejsce na miski, lunchboxy i sprzęty AGD, tj. blender, robot kuchenny. Aby je poukładać i łatwiej utrzymać porządek podziel je na 2 grupy produktów i ustaw na półce.

Szafka o szerokości 40 cm idealnie współgra z szafką górną o tej samej szerokości.

Zachwycające połączenie korpusu w kolorze ciepłego dąb Reveal z frontem w zimnym odcieniu grafit przyciąga wzrok. Taka kompozycja kolorystyczna wpisze się w nowoczesne i loftowe aranżacje wnętrz.

Fronty typu ramiak to charakterystyczny element linii. Zdobią je uchwyty typu gałka, dzięki którym zyskujesz łatwiejszy dostęp do zawartości mebla.

Szafka posiada regulowane ślizgacze, które pomogą wypoziomować wszystkie szafki dolne.

Do pełnej zabudowy brakuje jeszcze blatu w kolorze dąb złocisty. Znajdziesz go na brw.pl.

Szafkę kuchenną Semi Line możesz zestawić z innymi elementami kolekcji Semi Line. W ten sposób dopasujesz zabudowę do możliwości wnętrza i potrzeb Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 18.25 kg
Do pobrania