Szafka dolna Semi Line – zabudowa przestrzeni pod zlewem

Urządzając kuchnię kieruj się zasadą 3 P: piękna, praktyczna, przystosowana. Kolekcja mebli kuchennych Semi Line to połączenie stylu, funkcjonalności i ergonomii. Ponadczasowa konstrukcja wyróżnia się frontami typu ramiak oraz dużą możliwością rozbudowy (kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.).

Zmywarka stała się must have w każdym domu – to praktyczne rozwiązanie pokochała każda gospodyni domowa! Pamiętaj, że ona nie zastąpi zwykłego zlewu, w którym opłuczesz owoce i warzywa oraz pozmywasz naczynia pod bieżącą wodą. Szafka dolna zlewowa Semi Line doskonale zabuduje zlewozmywak i stworzy miejsce do przechowywania koszy na śmieci lub środków chemicznych.

Szafka o szerokości 80 cm idealnie współgra z szafką górną z ociekarką o tej samej szerokości.

Korpus w ciepłym kolorze dąb Reveal stanowi oprawę dla frontów w odcieniu grafit. Taka kompozycja kolorystyczna wpisze się w nowoczesne i loftowe aranżacje wnętrz.

Front typu ramiak wyróżnia linię spośród innych kolekcji. Fronty przełamuje uchwyt typu gałka, który ułatwia dostęp do zawartości mebla.

Szafka posiada regulowane ślizgacze, które pomogą wypoziomować wszystkie szafki dolne.

Szafkę kuchenną Semi Line możesz zestawić z innymi elementami kolekcji Semi Line. W ten sposób dopasujesz zabudowę do możliwości wnętrza i potrzeb Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 22.9 kg
Do pobrania