Szafka dolna Semi Line – organizer na sztućce i talerze

Z kolekcją mebli kuchennych Semi Line urządzisz kuchnię swoich marzeń – ergonomiczną, funkcjonalną i stylową. Prosta i ponadczasowa budowa wyróżnia się frontami typu ramiak oraz dużą możliwością rozbudowy (kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.).

Co możesz przechowywać w szafce dolnej Semi Line? W kompaktowej szufladzie możesz zorganizować sztućce. Pomoże Ci w tym organizator do szuflad dostępny w naszej ofercie. Pojemna szafka to sprawdzone miejsca na zastawę, miski, lunchboxy i sprzęty AGD, tj. blender, robot kuchenny.

Szuflada oparta na systemie Sambox wytrzymuje udźwig do 25 kg.

Szafka o szerokości 80 cm idealnie współgra z szafką górną o tej samej szerokości. W ofercie mamy także szafkę o szerokości 40 i 60 cm.

Zestawienie korpusu w kolorze ciepłego dąb Reveal z frontem w zimnym odcieniu grafit tworzy nietuzinkową zabudowę. Taka kolorystyka wpisze się w nowoczesne i loftowe aranżacje wnętrz.

Fronty typu ramiak zachwycają już od wejścia, natomiast ich otwieranie ułatwią uchwyty typu gałka.

Szafka posiada regulowane ślizgacze, które pomogą wypoziomować wszystkie szafki dolne.

Pamiętaj o doborze blatu w kolorze dąb złocisty. Znajdziesz go na brw.pl.

Szafkę kuchenną Semi Line możesz zestawić z innymi elementami kolekcji Semi Line. Skomponuj swoją zabudowę, która będzie maksymalnie użytkowa.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 35.36 kg
Do pobrania