Szafka dolna Sole - swoboda korzystania

Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Sole została stworzona z myślą o tych, którzy cenią funkcjonalne rozwiązania (kosze cargo, ociekarki w ramach standardowego wyposażenia) w pięknym opakowaniu (lakierowane fronty). Taka właśnie jest nowoczesna linia mebli, które zachęcają do gotowania zarówno w pojedynkę, jak i z małymi pomocnikami.

Szafka dolna z szufladą to miejsce na to, co warto mieć w zasięgu ręki. W praktycznej szufladzie możesz przechowywać nie tylko sztućce, ale także wałek, sitko, korkociąg, pędzel silikonowy czy łopatkę. To także dobre miejsce na ścierki i ręcznik kuchenny. W pojemnej szafce możesz schować kosze na śmieci, garnki lub produkty sypkie, takie jak kasze, makarony i ryż.

Co sprawia, że użytkowanie mebli jest takie wygodne? System jezdny Smartbox zwiększa udźwig szuflady aż do 40 kg, a także cicho łączy front z korpusem. To wszystko sprawia, że codzienne użytkowanie jest przyjemne.

Szafkę kuchenną o wymiarach 50x82 cm możesz postawić pod oknem, przy kuchence lub w pobliżu lodówki. Wszędzie tam, gdzie przyda Ci się podręczna szuflada. Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Wygodne otwieranie frontów to zasługa zintegrowanego uchwytu.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 82 cm
Waga 36.2 kg
Do pobrania