Szafka dolna Tapo – pomieści więcej niż myślisz

 

Upychanie kuchennych różności w przepastnych szafkach to mało wygodne rozwiązanie. Żeby dostać się do rzeczy, której potrzebujesz, musisz się nagimnastykować lub wyjąć na blat połowę zawartości szafki, by potem schować ją z powrotem. Mniejsze modele oznaczają wygodny dostęp do akcesoriów. Poznaj zalety szafki dolnej Tapo. Ten i wiele innych modeli szafek znajdziesz w nowoczesnej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka kuchenna o wymiarach 45 × 82 cm pomieści i naczynie żaroodporne, i formy do ciasta, i robota kuchennego. Do dyspozycji masz dwie pojemne przegródki, które zagospodarujesz tak jak chcesz. Szafka jest kompaktowa, więc z łatwością znajdziesz na nią miejsce nawet w niewielkiej kuchni. Za drzwiami wszystkie rzeczy będą łatwo dostępne i uporządkowane, co wpływa na ogólne wrażenie estetyczne.

 

Na osobny akapit zasługują fronty Tapo Special w kolorze antracyt ecru. Dlaczego? Bo są bardzo eleganckie i równie wytrzymałe. Zostały zrobione z płyty MDF laminowanej w wysokim połysku z perlistym akcentem. Błyszcząca, jednolita powierzchnia frontów typu tafla działa podobnie jak duże lustro – odbija światło i dodaje pomieszczeniu głębi.

 

Nie obawiaj się o trwałość frontów. MDF to niezwykle praktyczny materiał, a specjalna powłoka, którą został pokryty, jest bardzo łatwa w czyszczeniu i odporna na lekkie zarysowania, dzięki czemu front wykazuje podobne właściwości do akrylowego.

 

Szafka kuchenna z półką występuje w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół –zamówisz je na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 82 cm
Waga 18.4 kg
Do pobrania