Szafka dolna Top Line – zlew ma swoje miejsce

Planując aranżację kuchni kieruj się jej ergonomią i funkcjonalnością, która ułatwi codzienne gotowanie. Nowoczesną zabudowę stworzysz dzięki meblom kuchennym z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Linia wyróżnia się nowoczesnym, połyskującym wybarwieniem i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Podczas przygotowania posiłków należy zwrócić uwagę na czystość pół-produktów. Warzywa i owoce możesz umyć w zlewie. To właśnie szafka dolna zlewowa Top Line wydziela idealne miejsce na to. Za pełnym frontem znajdziesz dużą przestrzeń, którą możesz wykorzystać na przechowywanie kosza na śmieci.

Szafka pod zlewozmywak  o 60 cm szerokości i 46 cm głębokości sprawdzi się zarówno pod zlew jedno, jak i dwukomorowy. Szafka dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Mebel dostępny w 2 wariantach kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Możesz zestawić szafkę kuchenną z frontem Top Line z pozostałymi elementami kolekcji, tworząc tym samym zabudowę kuchni dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 16.6 kg
Do pobrania