Szafka dolna Top Line – odpowiada na Twoje potrzeby

Co sprawia, że gotowanie staje się proste? Umiejętności, dobry przepis… ale tez starannie zaprojektowana, ergonomiczna przestrzeń. Wybierz kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą cechuje prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladą Top Line to doskonały organizer na sztućce i nie tylko. Do dyspozycji masz podręczną szufladę oraz praktyczną szafkę, w której możesz przechowywać  łopatki i inne chochle kuchenne, mikser, pojemniki plastikowe, miseczki lub komplety sztućców dedykowane na specjalne okazje.

Prawostronna szafka o szerokości 40 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich wnętrzach. Szufladę osadzono na systemie Smartbox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig aż 40 kg, a przy tym posiada cichy domyk. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 50 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Możesz wybrać kolor mebla spośród 2 wariantów kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z innymi elementami kolekcji tak, aby stworzyć ergonomiczną przestrzeń, w której nie tylko będziesz gotowała, ale także spędzała czas z najbliższymi.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 24.23 kg
Do pobrania