Szafka dolna Top Line – podręczny i funkcjonalny organizer

Szukasz pomysłów na aranżację kuchni? Na brw.pl ich nie brakuje! Możesz urządzić ją z nowoczesną kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, która wyróżnia się prostymi modułami, lakierowanymi frontami, a także szeroką gamą elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladami Top Line to nieoceniona pomoc w przechowywaniu. W jej 3 szufladach możesz praktycznie zorganizować takie przedmioty jak sztućce, jak i silikonowe łopatki, durszlak lub plastikowe pojemniki. To doskonałe miejsce na przyprawy lub produkty sypkie jak mąka, kasze, ryż.

Szafka o szerokości 60 cm i głębokości 46 cm to pojemny organizer do małych i przestronnych wnętrz. Szuflady wyposażono w system Smartbox, który wytrzymuje udźwig do aż 40 kg i posiada cichy domyk. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 40 cm i 80 cm.

Wybierz jeden z 2 wariantów kolorystycznych mebla. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Zestawiając szafkę kuchenną z frontem Top Line z pozostałą częścią kolekcji, możesz stworzyć ergonomiczną zabudowę, dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny. 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 38.05 kg
Do pobrania