Szafka dolna Top Line – kuchenne akcesoria w jednym miejscu

Urządzasz kuchnię? Podpowiadamy – połączenie stylu i ergonomii sprawdza się tutaj najlepiej. Nowoczesną zabudowę stworzysz z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, która wyróżnia się prostymi modułami, lakierowanymi frontami, a także szeroką gamą elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Gdzie przechowujesz sztućce? Szafka dolna z szufladami Top Line to nieoceniona pomoc w ich organizacji. W jej 3 szufladach możesz praktycznie poukładać zarówno sztućce, jak i silikonowe łopatki, durszlak i plastikowe pojemniki. To także dobre miejsce na przyprawy lub produkty sypkie jak mąka, makaron, ryż.

Pojemna szafka o szerokości 80 cm i głębokości 46 cm to pojemny dedykowany do przestronnych wnętrz. Szuflady wyposażono w system Smartbox, dzięki czemu wytrzymują udźwig do aż 40 kg i posiadają cichy domyk. Potrzebujesz mniejszej szafki? W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 40 cm i 60 cm.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Zestawiając szafkę kuchenną z frontem Top Line z innymi elementami kolekcji, zyskasz ergonomiczną zabudowę, dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 41.45 kg
Do pobrania