Szafka dolna Verdi – miejsce na zlew dla większej rodziny
 

Dogodne rozwiązania umilające czas spędzony w kuchni znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Wśród nich są m.in. ociekarki, kosze cargo, szafki do zabudowy sprzętu AGD i szafki zlewowe.

Jeśli w Twoim domu mieszka więcej osób, dobrym pomysłem jest model szafki pod zlew o wymiarach 80 × 82 cm. Tego typu mebel pomieści zlew dwukomorowy, półtorakomorowy czy spory zlew jednokomorowy z ociekaczem. Przestrzeń pod zlewem, schowaną za pełnym frontem, wykorzystasz nie tylko do ukrycia instalacji, lecz także jako miejsce na pojemniki do segregacji śmieci czy środki czystości. Szafkę pod zlewozmywak możesz ustawić tuż pod oknem, co sprawi, że strefa zmywania będzie dobrze doświetlona naturalnym światłem.

Mebel to dobry przykład połączenia użyteczności z estetyką wykonania. Front zrobiony z płyty MDF o matowym wykończeniu urozmaica efektowna, dekoracyjna listwa. Do jakiego wnętrza pasuje tego typu wzornictwo? Może być podstawą zabudowy klasycznej, skandynawskiej czy vintage. Verdi to na tyle uniwersalna propozycja, że zależnie od dodatków, może prezentować się zupełnie inaczej. Dzięki temu stanowi dobry wybór na lata, ułatwiając kolejne zmiany aranżacyjne.

Do wykończenia szafki pod zlewozmywak potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 21.39 kg
Do pobrania