Szafka dolna Verdi - spraktyczność na pierwszym miejscu

Jedną z niedocenianych domowych przestrzeni jest kuchnia. Tutaj przecież spędzasz dużo czasu przygotowując posiłki na cały dzień. Warto urządzić ją tak, aby była maksymalnie komfortowa. Z pomocą przychodzi kolekcja mebli kuchennych Family line z frontami Verdi, w której estetyka wykonania spotyka się z funkcjonalnością. To tutaj zachwycą |Cię lakierowane fronty ze zintegrowanym uchwytem i wyposażeniem (kosze cargo, ociekarki) w standardzie.

Podczas gotowania sprawdzają się proste rozwiązania. Do nich należy podręczna szuflada, w której możesz mieć sztućce zawsze pod ręką. W dużej szafce zmieszczą się garnki, przykrywki i deski do krojenia. To dobre miejsce na talerze i salaterki.

Szeroką szafkę o wymiarach 60x82 cm możesz postawić w dowolnym miejscu w kuchni, ale najlepiej sprawdza się w niedalekim sąsiedztwie kuchenki lub lodówki. Stonowana, klasyczna zabudowa z nutą nowoczesności? Z linią mebli Verdi to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: jasny szary lub mistyczny mat (tutaj).

Szafka kuchenna Verdi jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 22.81 kg
Do pobrania