Szafka gospodarcza Top Line – kosze proszę!

Lubisz gotować, a może właśnie się do tego przekonujesz? Dużo łatwiej gotować mając wszystko pod ręką. Ergonomiczną zabudowę kuchni stworzysz z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line. Linia wyróżnia się nowoczesnym, połyskującym wybarwieniem i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Oliwa, olej, czosnek, a może koszyk z przyprawami? Co przechowasz dzięki szafce gospodarczej Top Line z koszem cargo? To ona tworzy doskonałe miejsce na słoiki z przetworami, oleje i oliwy czy suche produkty. Łatwy dostęp do zawartości zapewnia wysuwany kosz.

Szafka typu słupek ma 15 cm szerokości, dzięki czemu sprawdzi się nawet w niewielkich przestrzeniach lub jako uzupełnienie większej zabudowy.

Mebel dostępny w 2 wersjach kolorystycznych. W pierwszej korpus w kolorze szary grenola połączono z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół i blat, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Postaw w samym centrum szafkę kuchenną z frontem Top Line i połącz ją z pozostałymi elementami kolekcji, tworząc tym samym zabudowę kuchni dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 82 cm
Waga 12.6 kg
Do pobrania