Szafka górna Iris – zabudowa mikrofali

Dobra aranżacja kuchni wykorzystuje metraż, tworzy bazę na długie lata, a jednocześnie kryje w sobie wiele praktycznych rozwiązań. Taka właśnie jest nowoczesna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris, która bazuje na prostej, oszczędnej stylistyce i funkcjonalnych elementach, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Jak estetycznie obudować mikrofalę tak, żeby ukryć ją przed spojrzeniami, a jednocześnie zachować jej funkcjonalność? Możesz ją wstawić do szafki górnej Iris. W komplecie otrzymujesz od nas mikrofalę marki Whirlpool. Model kuchni mikrofalowej firmy Whirpool to AMW 442/NB (wym. szer./wys./gł. : 59,5 x 38,2 x 32 cm). Za uchylanym frontem możesz schować nie tylko naczynie żaroodporne, ale też kuchenne tekstylia i akcesoria niezbędne w każdej kuchni, np. rękawice, blaszki do muffinek itd.

Szafkę  Iris o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm możesz zawiesić nad szafką o tej samej szerokości.

Idealny kolor do kuchni - biel czy szarość? Wybierz jedną z 2 opcji kolorystycznych. Pierwsza łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafkę kuchenną z frontami Iris połącz z pozostałymi modułami kolekcji Family Line tak, aby uzyskać nowoczesną i praktyczną zabudowę.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 32.35 kg
Do pobrania