Szafka górna z witryną Junona Line – wyeksponuj swoją zastawę

Planując wymarzoną kuchnię, pomyśl nie tylko o jej funkcjonalnościach, ale również o designie, który prędko Ci się nie znudzi. Dzięki meblom z kolekcji Junona Line przygotujesz aranżację cieszącą oko przez długie lata. Jeśli nabierzesz ochoty na zmiany, z łatwością odmienisz charakter kuchni, dobierając wyraziste dodatki.

Dzięki szafce górnej z witryną Twoja kuchnia zaprezentuje się elegancko. Na szerokich półkach bez problemu pomieścisz zastawę stołową, a modne przeszklenie sprawi, że na widoku pozostawisz jej najbardziej dekoracyjne elementy. Posiadasz piękny porcelanowy komplet filiżanek? A może kolekcjonujesz kubki, w których kawa smakuje najlepiej? W każdym z tych przypadków witryna zadba o odpowiednią ekspozycję przedmiotów umieszczonych w szafce.

Szafkę górną z witryną o wymiarach 80x57 cm możesz ulokować nad szafką dolną o tej samej szerokości lub nad dwiema szafkami o szerokości 40 cm. Zabudowa zyska wówczas spójny i harmonijny wygląd.

Dwudrzwiowa szafka, oprócz przeszklenia, posiada dekoracyjny front w kolorze dąb delano ciemny, idealnie odwzorowujący usłojenie drewna. Biały korpus i praktyczne zintegrowane grafitowe uchwyty dopełniają całość. Więcej blasku w kuchennej aranżacji zapewni Ci półka szklana z oświetleniem LED, którą możesz dokupić w opcji na brw.pl.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kuchniach modułowych Junona Line? Odwiedź nas na brw.pl i zapoznaj się z katalogiem kuchni modułowych na każdą kieszeń.

Wymiary
Głębokość 30.5 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 57.5 cm
Waga 17.2 kg
Do pobrania