Szafka górna Junona Line – funkcjonalność i prostota

Dobrze zorganizowana i piękna kuchnia urządzona niewielkim kosztem? To możliwe – z meblami z kolekcji Junona Line spełnisz marzenie o kuchni szytej na miarę potrzeb oraz… domowego budżetu.

Szafka górna wisząca dzięki swojemu usytuowaniu jest doskonałym miejscem na ukrycie leków, inhalatora, termometrów i innych elementów stanowiących zawartość domowej apteczki. Jeśli nie potrzebujesz zbyt wiele miejsca na przechowywanie opakowań z lekami, szafka może posłużyć za organizer na naczynia do serwowania, kubki, szklanki czy filiżanki. Co jeszcze możesz trzymać w górnej szafce? Wszelkiego typu akcesoria, które możesz poukładać na półce: słoiki, buteleczki, pojemniki.

Szafka górna o wymiarach 40x57 cm będzie doskonałym uzupełnieniem szafki z dolnej zabudowy o takiej samej szerokości. Szafka występuje w opcji prawo- lub lewostronnej, zdecyduj, którą z nich wybierzesz.

Klasyczne style we wnętrzach to Twoja bajka? Zwróć uwagę na wygląd mebli kuchennych Junona Line. Stonowany korpus w kolorze wenge szafki uzupełniony jest frontem w kolorze dąb sonoma. Wyraźne linie usłojenia przełamują minimalizm formy, dzięki czemu szafka zyskuje modny, ponadczasowy wygląd.

Zaprojektuj kuchnię, która spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci praktyczny podział dostępnej przestrzeni. Zobacz, co oferuje system kuchni modułowych Junona Line.