Szafka wisząca Semi Line – praktyczna zabudowa narożnika

Szukasz idealnych mebli do swojej kuchni? Jesteś ciekawy jakie atuty kryje w sobie kolekcja mebli kuchennych Semi Line? Linia wyróżnia się frontami typu ramiak, małymi uchwytami typu gałka i możliwością rozbudowy o kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.

Przeważnie kąty zostają puste i niezagospodarowane. Możesz to zmienić! Szafka górna narożna Semi Line tworzy dodatkowe miejsce do przechowywania. Organizację rzeczy ułatwią 2 praktyczne półki, na których możesz ustawić naczynia lub produkty suche, tj. makarony, kasze, kawy, herbaty.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm zabuduje naroże o wymiarach 60x60 cm. Szafka uniwersalna – zdecyduj o montażu frontu (prawo lub lewostronnym).

Fronty w chłodnym odcieniu grafit zestawiono z korpusem w ciepłej kolorystyce dąb Reveal. Taki kontrast jest mile widziany w nowoczesnych i loftowych aranżacjach wnętrz.

Łatwy dostęp do zawartości mebla oraz stylowy akcent całości zapewniają uchwyty typu gałka, które przełamują fronty typu ramiak.

Szafka kuchenna Semi Line doskonale prezentuje się w towarzystwie innych mebli z kolekcji Semi Line. Zaprojektuj zabudowę dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 59.6 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 27.1 kg
Do pobrania