Szafka wisząca Semi Line – łatwiejsze sięganie po przedmioty

Niezależnie od stylu Twojej kuchni, najbardziej liczy się w niej funkcjonalność i ergonomia. Jak ją zaaranżować? Z kolekcją mebli kuchennych Semi Line zyskujesz niebanalny styl i praktyczną zabudowę. Kolekcja wyróżnia się bazową, prostą formą o wielu możliwościach rozbudowy za pomocą hamulców do szuflad, koszy na śmieci i oświetlenia (w opcji).

Szafka wisząca Semi Line z 2 frontami uchylnymi to niebanalny sposób na przechowywanie talerzy, pucharków na lody, kaszy, ryżu, płatków śniadaniowych lub leków. Podzielona na 2 segmenty szafka zachwyci Cię swoją pojemnością i łatwym dostępem do swojej zawartości.

Szafka o szerokości 60 cm stanowi świetne dopełnienie szafek dolnych o takiej samej szerokości. 

Korpus w kolorze dąb Reveal połączono z frontami w kolorze grafit, co tworzy elegancką propozycję do nowoczesnych i loftowych wnętrz.

Łatwe korzystanie z mebla to zasługa charakterystycznych uchwytów typu gałka. Te niepozorne, lecz praktyczne akcenty idealnie współgrają z frontami typu ramiak. Podnośniki gazowe, w które została wyposażona szafka, zapewniają cichą i komfortową pracę.

Szafka kuchenna Semi Line świetnie prezentuje się w towarzystwie innych modułów kolekcji Semi Line. Zestawiaj ze sobą poszczególne bryły i ciesz się spójną aranżacją kuchni.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 18.05 kg
Do pobrania