Szafka wisząca Semi Line – wygodne przechowywanie

Nowoczesna, skandynawska, klasyczna, industrialna? Jaka powinna być Twój wymarzona kuchnia? Jeżeli nie możesz się zdecydować, to z kolekcją mebli kuchennych Semi Line zyskujesz niebanalny styl, pasujący do niemal każdej aranżacji. Funkcjonalność mebli możesz zwiększać dokupując hamulce do szuflad, kosze na śmieci i oświetlenie.

Szafka wisząca Semi Line z 2 frontami uchylnymi zachwyci Cię swoją pojemnością i łatwym dostępem do swojej zawartości. Możesz w niej przechowywać talerze, pucharki na lody, kasze, ryże, płatki śniadaniowe lub leki.

Szafka o szerokości 80 cm stanowi świetne dopełnienie szafek dolnych o takiej samej szerokości (lub innej konfiguracji, która daje łącznie 80 cm szerokości).  

Korpus w kolorze dąb Reveal połączono z frontami w kolorze grafit, co tworzy elegancką propozycję do nowoczesnych i loftowych wnętrz.

Tym co ułatwia korzystanie z mebla i nadaje mu charakteru są uchwyty typu gałka. Te niepozorne, lecz praktyczne akcenty idealnie współgrają z frontami typu ramiak. Podnośniki gazowe, w które została wyposażona szafka, zapewniają cichą i komfortową pracę.

Szafka kuchenna Semi Line świetnie prezentuje się w towarzystwie innych modułów kolekcji Semi Line. Zestawiaj ze sobą poszczególne bryły i ciesz się spójną aranżacją kuchni.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 22.45 kg
Do pobrania