Szafka wisząca Semi Line – kompaktowa i praktyczna

Przed Tobą ważne zadanie – urządzanie kuchni. Czym się kierować? Przede wszystkim funkcjonalnością, ergonomią i estetyką. Pomocna okaże się kolekcja mebli kuchennych Semi Line, która łączy praktyczne rozwiązania (możliwość rozbudowy o kosze na śmieci, oświetlenie itd.) i estetykę wykonania (proste bryły, ramiaki na frontach).

Szafka wisząca Semi Line z uchylnym frontem sprawdzi się w przechowywaniu kuchennych drobiazgów, takich jak gąbki na mycia naczyń, rękawice kuchenne, zapas ściereczek, lub wręcz przeciwnie – to idealny schowek na smakołyki, po które chętnie sięgasz. Łatwy dostęp do zawartości sprawdzi się zwłaszcza gdy zawiesisz szafkę na dużej wysokości.  

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 36 cm stanowi świetne dopełnienie szafek dolnych o takiej samej szerokości. 

Połączenie kolorystyczne wzbudza zachwyt. Nie dziwi nas to. Korpus w kolorze dąb Reveal zestawiono z frontami w kolorze grafit, dzięki czemu wpiszą się w nowoczesne i loftowe aranżacje wnętrz.

Ozdobą frontów są nie tylko efektowne ramy, ale także praktyczne uchwyty typu gałka, które dodatkowo ułatwiają korzystanie z mebla. Podnośniki gazowe, w które została wyposażona szafka, zapewniają cichą i komfortową pracę.

Szafkę kuchenną Semi Line możesz zestawić z innymi modułami kolekcji Semi Line. Łącz ze sobą poszczególne bryły i ciesz się spójną aranżacją kuchni.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 36 cm
Waga 12.55 kg
Do pobrania