Szafka wisząca Semi Line – idealna szafka na domową apteczkę

Kuchnia – miejsce eksperymentów, bazowania na sprawdzonych przepisach i dryfowania pomiędzy jednym a drugim. Warto aby zabudowa była ergonomiczna, a przez to komfortowa w codziennym użytkowaniu. Z kolekcją mebli kuchennych Semi Line to możliwe! Linia wyróżnia się frontami typu ramiak, małymi uchwytami i możliwością rozbudowy o kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.

W każdej kuchni warto wydzielić szafkę na medykamenty. Szafka górna Semi Line sprawdzi się w przechowywaniu leków. Wyposażona w 2 praktyczne półki ułatwi ich organizację. Te przeciwgorączkowe, plastry, wodę utlenioną i syrop połóż na dolnej półce, na górnej powinny się znaleźć bardziej specjalistyczne leki (kardiologiczne, gastrologiczne).  

Szafka o szerokości 40 cm i wysokości 72 cm doskonale współgra z szafką dolną o podobnej szerokości. W naszej ofercie znajdziesz również szafkę o szerokości 60 cm. Szafka uniwersalna – zdecyduj o montażu frontu (prawo lub lewostronnym)

Ciepły odcień korpusu dąb Reveal zestawiono z frontem w kolorze grafit. Taki kontrast sprawdzi się w  nowoczesnych i loftowych aranżacjach wnętrz.

Uchwyty typu gałka ułatwiają dostęp do zawartości szafki, podkreślają jej styl i… są ozdobą frontów typu ramiak.

Szafka kuchenna Semi Line jest jednym z wielu modułów kolekcji. Wykorzystaj wszystkie elementy kolekcji Semi Line i  zaprojektuj zabudowę dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny. 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 14.5 kg
Do pobrania