Szafka wisząca Sole – zabudowa mikrofali

Poruszanie się po kuchni powinno być intuicyjne i komfortowe, dlatego warto stworzyć taką zabudowę wnętrza, aby odpowiadała wszystkim potrzebom. Linia mebli kuchennych Family Line z frontem Sole wyróżnia się nowoczesnym, lakierowanym frontem, zintegrowanym uchwytem i praktycznymi rozwiązaniami, takimi jak kosze cargo czy ociekarką w standardzie.

Szafka wisząca pod zabudowę mikrofalówki wyróżnia się uchylnym frontem, dzięki któremu masz łatwy dostęp do zawartości szafki. To doskonałe miejsce na wszystko to, co może przydać się podczas gotowania lub wyjmowania dań z mikrofali – rękawice kuchenne, brytfanki itp. Szafka w standardowej wersji (w cenie) wyposażona jest w mikrofalówkę marki Whirlpool. Model kuchni mikrofalowej firmy Whirpool to AMW 442/NB (wym. szer./wys./gł. : 59,5 x 38,2 x 32 cm) .

Szafka o wymiarach 60x72x30 cm doskonale współgra z szafką dolną o tej samej szerokości (60 cm) lub nad dwiema szafkami o szerokości 30 cm. Szafkę możesz zawiesić dzięki 2 regulowanym zawieszkom.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.