Szafka wisząca Sole L6 – jednodrzwiowa szafka kuchenna

Ponadczasowa i praktyczna - taka jest kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Sole L6. To ona przyciąga spojrzenia połyskującymi frontami, zintegrowanymi uchwytami i markowymi akcesoriami. Wśród wielu różnorodnych brył znajdziesz te, które pomogą Ci przechować artykuły gospodarstwa domowego oraz oprawić sprzęt AGD.

Kompaktowa szafka górna z 1 frontem sprawdzi się w przechowywaniu talerzy, szklanek, ale też termosu, shakera i butelek z filtrem na trening. To także dobre miejsce na inne elementy codziennego użytku, jak przyprawy, zupki instant i budynie.

Standardowe wymiary witryny górnej Sole równe 40x72 cm sprawdzą się w każdym wnętrzu, tworząc nowoczesną zabudowę wnętrza. Szafka wyposażona w regulowane zawieszki. Możesz zawiesić ją nad odpowiadająca jej wymiarom szafką dolną (o szerokości 40 cm) lub zakupioną podwójnie nad szafką o szerokości 80 cm.

Mebel w jasnym odcieniu współgra z resztą kolekcji, rozjaśnia i optycznie powiększa wnętrze. Korpus w kolorze czarnym towarzyszy frontom w kolorze dąb halifax natura . Łatwy dostęp do zawartości szafki wiszącej zapewnia smukły, czarny uchwyt.

Szafka Sole L6 jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 72 cm
Waga 14.47 kg
Do pobrania