Szafka wisząca Sole L6 - pojemność godna przechowywania

Aromatyczne dania, smaczne zupy, zdrowe sałatki i słone przekąski; te wszystkie smakołyki przygotujesz w swojej kuchni. Stworzysz funkcjonalną zabudowę z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Sole L6. To ona wyróżnia się ponadczasowymi frontami, smukłymi uchwytami, ociekarką, koszami cargo i innym wyposażeniem w standardzie.

Szafka kuchenna górna Sole L6 to doskonałe miejsce na zastawę stołową, szklanki, kieliszki, miski i wszystko to, co warto mieć na wyciągnięcie ręki. Łatwy dostęp do zawartości zapewniają 2 fronty, które otwierają się na prawo i lewo.

Dwudrzwiowa szafka kuchenna o wymiarach 80x72 cm dopełni szafkę dolną o szerokości 80 cm, z która stworzy spójną zabudowę. Mebel zawieszany jest na 2 regulowanych zawieszkach.

Korpus w kolorze czarnym i front w kolorze dąb halifax natura - szafka górna Sole L6 łączy w sobie wszystko to, czego potrzebujesz by stworzyć elegancką zabudowę kuchni.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 72 cm
Waga 24.34 kg
Do pobrania